Vypočujte si niečo pekné pre Vašu dušu!

Niekedy stačí len 1 rozhovor pri symbolickom punči...

... na tému, ktorá je pre Vás aktuálna.

Prečo práve so mnou?

Som Anna Halajová, koučka.

Mojou prácou a vášňou je podporiť ženy v schopnostiach meniť svoj život k lepšiemu.

Moje vlastnosti, ktoré Vám môžu byť pri našom stretnutí prospešné:

 • talent v empatickom počúvaní

 • dôveryhodnosť, mlčanlivosť

 • schopnosť vidieť to, čo Vám nefunguje a upozorniť na to

 • silná intuícia, rýchlejšia ako pocity a myseľ

 • som zameraná na praktické riešenia
 • kreatívny prístup vo výbere metód, ktorý závisí na Vašej konkrétnej situácii

Moja priateľka Ivica mi raz povedala: „Keď sa s Tebou rozprávam, to je ako ísť na zákusok, ktorý sa volá Ankin rez. Po našom rozhovore vidím svoju situáciu v priereze. Je mi jasné, čo je biele, čo je čierne, vidím zreteľne korpus aj plnku. Vidím to, čo aktuálne potrebujem vidieť aj z iného uhla pohľadu..."

Aké témy riešia moje klientky najčastejšie?

 • Ako sa bude vyvíjať môj aktuálny vzťah?
 • Čo mám urobiť, aby som získala alebo si udržala muža?
 • Ako sa mám odpútať od svojich rodičov?
 • Čo potrebujem, aby som nasýtila svoju dušu?
 • Akú prácu robiť, aby ma napĺňala?
 • Ako mať viac peňazí?
 • Zažila som úmrtie blízkej osoby. Ako sa s tým vyrovnať?

Čo Vám osobný rozhovor dá?

 • Uvoľnenie emócií - môžete pustiť von to, čo cítite v bezpečnom prostredí
 • Upokojenie a povzbudenie - pokoj duše pre obnovenie síl a nachádzanie riešení
 • Vhľad do situácie - pozriete sa na svoju situáciu novým spôsobom
 • Návrat alebo priblíženie sa k svojmu životnému prúdu - v ňom sú dni radostné, výzvy zvládate ľahšie a veci idú ako po masle
 • Profesionálny odstup - metaforicky povedané - je to podanie rebríka, ktorý potrebujete, aby ste vlastnými silami vyšli z jamy
 • Úsporu času a peňazí - keď veci neriešite, môžu sa ozvať silnejšie signály, ktoré upozorňujú na stagnáciu alebo nesprávnu cestu. Konzultácia je prevencia.

Čas a miesto

Rozhovor trvá 45 minút. Stretneme sa pri symbolickom punči cez skype v čase podľa vzájomnej dohody.

Cena

20 eur

Vypočujete si niečo pekné...

Čo bolo hodnotné pre iné ženy?

Po včerajšom rozhovore som dnes úplne v pohode. Mám veľa energie, srším vtipom a úplne som sa prepla na oblasť života, ktorú chcem rozvíjať. Mám konkrétnejšie predstavy a som rada, že si mi pomohla do nich načrieť. Samej mi to nejako nešlo:)  Mám viac odvahy a cítim, ako som vystúpila z chaosu a všetko je jasnejšie.

Jana, Zvolen

Tak dnes som mala koučingovú hodinku s Ankou. A musím povedať, že jej citlivý prístup, empatia a zmysel pre zdanlivo malý detail sú veľké. Vie vytiahnuť veci, ktoré si sami neuvedomujete. Cítila som sa po tom našom rozhovore znovu spojená so svojím vnútrom a intuíciou. Ďakujem za dnešok a aj za budúcnosť 🙂

Lýdia, Bratislava

Čas strávený s tebou bol pre mňa veľmi prínosný, príjemný - plný empatie, porozumenia, povzbudenia, ukázania cesty. Zdanlivo malé krôčiky, ktoré môžu znamenať veľké zmeny:)

Katarína, Bratislava

Čo mi dali osobné konzultácie s Ankou? Vďaka nim som sa zorientovala pri problémoch v rodine, uľavilo sa mi v stresových situáciách. Lepšie chápem členov mojej rodiny. Pomohli mi odštartovať životné zmeny.

Norika Lištiaková, Banská Bystrica

Anku som požiadala o couchovský rozhovor v čase, keď som premýšľala, ako ďalej nasmerovať svoj život, ako využiť svoj potenciál, ako si zo všetkých možností, ktoré sa mi ponúkajú, vybrať tú správnu. Anka mi kládla v priebehu rozhovoru otázky, ktoré mne samej vôbec nenapadli a naviedla ma tak k novému pohľadu na to, v čom som bola zamotaná. Navrhla mi niekoľko možností a techník, ako sa rozhodnúť a ja som jednu z nich ešte v ten deň vyskúšala a posunula sa v uvažovaní o krok vpred. Hoci sme s Ankou priateľky, jej pôsobenie v priebehu rozhovoru bolo profesionálne a zo smerovania rozhovoru som mala pocit, že Anka vie, čo robí. Veľmi rada odporúčam "stretnutie" s Ankinou profesionalitou a ľudským prístupom všetkým Vám, ktoré sa chcete posunúť o krok vpred a nabrať odvahu na veľké zmeny v živote.

Magdaléna Vaculčiaková, novinárka a cestovateľka, Svet

Možno sa pýtate

Prečo by som mala svoje súkromné záležitosti preberať s niekým iným?

Z vlastnej skúsenosti viem, aké je ťažké požiadať o pomoc. Pri koučovacom rozhovore sa uvidíte v inom svetle. Postrehnete svoj potenciál, ktorý ste predtým nevnímali. Uvedomenú silu použijete pri riešení svojich situácií.

Jeden rozhovor predsa nebude stačiť a celé to bude finančne dosť náročné...

Metódy, ktoré používam, smerujú k tomu, aby stačilo jedno stretnutie. Dá Vám silu kráčať životom samostatne. Ďalšie stretnutie si objednáte, keď to budete potrebovať.

Keď sa porozprávam s kamarátkou, tiež mi to pomôže...

Mať svoju priateľskú sieť je výborné. S kamarátkami zdieľame svoj život. Pri profesionálnom rozhovore ide okrem zdieľania aj o nájdenie riešenia, o posun vpred.

V prípade ďalších otázok alebo potreby ma kontaktujte na anna@annahalajova.sk alebo +421 905 519 723. 

Teším sa na stretnutie s Vami!

Anka Halajová