Stromy neplačú, keď zhadzujú listy…

Cítila som sa ako v slepej uličke. Nevidela som perspektívu. Veľmi som túžila po spriaznenom mužovi, ale po predchádzajúcich neúspešných vzťahoch si hovela v kúte mojej duše pochybnosť a neustále si húdla: „Je to vôbec možné?“

Poznáte azda stav, keď niečo tušíte, ale nie ste si istá. Nemáte jasno, a preto aj vaše kroky sú váhavé. Vysielate dvojznačné signály… ani ryba, ani rak…žena v parku jeseň

Bola som zacyklená sama v sebe, a tak som vyhľadala pomoc. Starostlivo som si vybrala ženu, s ktorou som sa posunula ďalej. Pracovala s tarotovými kartami. Obrazy na nich mi ukázali svetlú budúcnosť a rozhovor mi dal istotu, že to, čo som tušila, je možné. Moja pochybnosť sa zmenila na odhodlanie a vedomie, že aj ja sa dočkám svojho princa.

Ešte viac som sýtila svoju ženskú stránku, zlepšovala si vzťah s mamou, venovala som sa svojmu telu, dopriala som si relax a uvoľnenie, čistila som sama v sebe minulé vzťahy… Malo to zmysel. S mužom, mojou spriaznenou dušou, sme sa stretli.

Stromy neplačú, keď zhadzujú listy,“ povedala mi vtedy žena. Šuchot zlatavého lístia pod nohami mi jej slová každoročne pripomína.

Želám Vám pokojné púšťanie nefunkčných presvedčení či zbavovanie sa návykov, ktoré Vám už nie sú užitočné, šiat, v ktorých sa už necítite dobre, z ktorých ste vyrástli… Mali vo Vašom živote svoju úlohu. Poďakujte im a pustite ich.

Všetko, čo vo Vás prežije zimu, na jar vypučí a rozkvitne. Jeseň je čas pripraviť sa na oddych a zimné ponorenie sa do seba, vnútorné triedenie.



P.S.: Po niekoľkých mesiacoch po stretnutí prišli ku mne moje Tarotove karty. Desať rokov som ich študovala, skúmala cestu archetypu, ako tarot nazval C.G.Jung. Rozvíjala som svoj záujem o symboly, vykladala. Ak Vás zaujíma Váš výklad, pozývam Vás sem >>>

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.