Sada relaxačných audionahrávok

Ak  čerpáte energiu v pokoji a tichu, je pre Vás.

Čo získate?

Ak sa naučíte hlboko uvoľniť a používať tvorivú vizualizáciu, budete schopní vykonať oveľa účinnejšie zmeny vo Vašom živote, než keby ste iba premýšľali, robili si starosti, plánovali a snažili sa ovplyvňovať ľudí a veci.

Pomocou sprievodného slova k 5 relaxáciám

 • uvoľníte svoje telo

  vnímaním napätia a sústredenia pozornosti na jednotlivé časti tela, vedomého relaxu
 • necháte odísť starosti

  upokojením mysle a vedomým usmernením myšlienok
 • dáte priestor svojej vnútornej múdrosti

  zameraním pozornosti dovnútra a otvorením mysle pre nové poznanie budete ľahšie komunikovať s Vaším podvedomím a vnútornými postavami
 • zažijete pocit tu a teraz

  venovaním pozornosti vlastnému vnútornému svetu a inšpirácii
relaxácia

Nahrávky sú inšpirované Meditáciami Shakti Gawain, kreatívnymi a vizualizačnými cvičeniami k obohateniu života.

Stačí 25 minút na to, aby ste relaxovali telo a upokojili svoju myseľ, uvoľnili sa napríklad po práci, náročnom a stresujúcom dni alebo pre regeneráciu.

Spolu s oddychom

si vyčistíte myseľ od negatívnych vplyvov tak, ako keď každý deň umývame riad, aby sme v ňom mohli uvariť alebo servírovať nové jedlo. Zlepšíte vnímanie a poznanie Vášho vnútorného sveta. Dostanete z neho odpovede pre každodenný život. Naučíte sa alebo rozviniete schopnosť vizualizácie Vašich snov a túžob tak, že si začnete priťahovať do svojho života ľudí a udalosti, ktoré pre Váš spokojný alebo úspešný život potrebujete.

žena oddych relaxácia

Vedomým venovaním pozornosti na odpočinok a uvoľnenie Vám polhodinové počúvanie nahrávok raz - dvakrát týždenne poskytne skutočné osvieženie a spojenie sa s Vaším vnútorným svetom.

Obsah

Každá z 5 audionahrávok v trvaní do 25 minút je zameraná na hlboké uvoľnenie tela a mysle a na rozvinutie niektorého aspektu vnútorného života:

1. Spojenie so svojím múdrym bytím

2. Spojenie so svojou mužskou a ženskou časťou

3. Spojenie so svojím vnútorným dieťaťom

4. Kontakt svojou vnútornou tvorivosťou

5. Spojenie so svojou vnútornou matkou a dcérou

symbol nahrávky relaxácie

Zakúpením nahrávok získate prístupové údaje do členskej sekcie, kde budete mať jednotlivé nahrávky postupne sprístupňované. Prvá a druhá ihneď po zakúpení a každá ďalšia vždy po týždni. V priebehu 4 týždňov tak obdržíte všetkých 6 nahrávok. Môžete si ich stiahnuť do svojho počítača.

Cena je 5 eur

Záleží mi na Vašej spokojnosti na 100%. Ak by Vám nahrávky nevyhovovali, máte do 14 dní od pridelenia prístupu do členskej sekcie právo bez udania dôvodu požiadať o zrušenie nákupu a vrátim Vám celú sumu späť.

V prípade ďalších otázok

napíšte na anna@annahalajova.sk

alebo volajte na +421 905 519 723. 

Anna Halajová

Ak sa naučíte hlboko uvoľniť a používať tvorivú vizualizáciu, budete schopní vykonať oveľa účinnejšie zmeny vo Vašom živote, než keby ste iba premýšľali, robili si starosti, plánovali a snažili sa ovplyvňovať ľudí a veci.

Shakti Gawain