Zmeňte svoj život k lepšiemu  

Vyštudovala som prírodné vedy a neskôr popri práci andragogiku, vzdelávanie dospelých.

Pracovala som 9 rokov v štátnej správe životného prostredia a 12 rokov v službách individuálnym aj firemným klientom vo finančnom plánovaní a zabezpečení. Zároveň som sa venovala osobnému rozvoju, študovala psychológiu, vzdelávanie dospelých, manažment a koučovanie. Spolupracovala som ako konzultantka, školiteľka, organizátorka a obchodníčka s viacerými vzdelávacími spoločnosťami. 2 roky som bola internou koučkou v banke, kde som podporovala riaditeľov pobočiek.

Moje skúsenosti ma doviedli k vytvoreniu samostatného podnikania pod vlastným menom. Sprevádzam ženy v obdobiach ich životných a pracovných zmien.

Podnikaniu na internete a tvorbe webstránok som sa začala učiť v roku 2013. Dnes vytváram a administrujem svoje webky, píšem blog. Spolu so systémom SmartSelling moja stránka pomáha ženám otvárať dvere ku mne a mne efektívnejšie s nimi komunikovať. Zároveň budujem spolupracujúcu komunitu žien s víziou vzájomne sa podporovať podľa svojich talentov a poskytovať tak kvalitné služby iným ženám a ich rodinám.

Ako SmartKoučka som začala spolu-pracovať s Firmou 2.0 v EmailAcademy v lete 2015.

  • Rada Vám odovzdám praktické skúsenosti pri štarte Vášho podnikania s internetom, písaní obsahu, tvorbe miowebu i pri práci so súčasťami softvéru SmartSelling.
  • Ak sa zaseknete alebo budete mať pocit, že je toho na Vás priveľa, mojou schopnosťou rýchlej analýzy Vás upozorním na to dôležité.
  • Ak budete chcieť zdieľať alebo prerozprávať si, čo sa Vám deje, môžem Vás počúvať a nadviazať na Vaše slová, aby ste sa posunuli dopredu.
  • Keby Vás prepadli pochybnosti alebo to chceli vzdať, viem skvelo povzbudiť a naučiť Vás rozpoznávať, čo sa Vám na Vašej ceste deje.

Rada Vám budem efektívne nápomocná. Niekedy stačí len 1 rozhovor.

Anna Halajová

Objednať si SmartKonzultáciu, kde do poznámky uvediete Anna Halajová, môžete TU >>>

Teším sa na Vás...