Zmeňte svoj život k lepšiemu  

"Modlite sa. Vnímajte a prečisťujte svoje myšlienky. Sledujte svoj vnútorný monológ. Kôň ide tam, kam sa pozerá jazdec. Na čo myslíte, tam smerujete. Držte opraty svojho koňa, svojich myšlienok a pocitov v rukách vy." 

Toto sú slová, ktoré ste mohli čítať v 5. kroku ebooku Princ na bielom koni existuje! Zhrnula som v ňom moju cestu, ktorou som prechádzala, kým som stretla toho pravého muža pre seba.

modlitba

Modlitba prináša pokoj. Keď chcete požiadať o pomoc sily, ktoré nás presahujú, potrebujete sa stíšiť. Potrebujete sa zastaviť. Niekedy však aj v emočne silne vypätých situáciách vyšleme naliehavú myšlienku s prosbou o pomoc a ona príde.

Každé náboženstvo má svoj prístup k modlitbám. Ja osobne neprísluším k žiadnej cirkvi. Viem však, že môžeme komunikovať aj s inými svetmi, ako je ten náš.

V období modlenia sa k tomu, aby som stretla svojho muža, spriaznenú dušu, kdesi v mojom vnútri som vedela, bola som presvedčená, že môj muž existuje. Snívalo sa mi o ňom, tušila som, že sa raz stretneme. Aj keď to trvalo dlhšie, ako som si myslela,nestrácala som nádej. Oplatilo sa to.

anjelsky párTo, či VERÍTE, CÍTITE, MYSLÍTE alebo jednoducho VIETE, to závisí od Vášho individuálneho nastavenia.

Aj keď som mala svoju prácu, venovala som sa svojim záľubám, vlastnému rozvoju, ľuďom v mojom okruhu, počas osamelých večerov som si neraz poplakala. Inokedy som si spievala, spontánne zatancovala, kreslila... tak som uvoľňovala svoje emócie. Potom som sa modlila alebo čítala to, čo s modlitbami, podvedomím, myslením či anjelskou podporou súviselo.

Udržiavala som si tak vedomie stretnutia s mojím spriazneným mužom. Zapisovala som si modlitby, ktoré so mnou rezonovali. Opakovala som si ich každé ráno aj počas dňa, keď som vytvorila tichú minútku.

Príklad Vám uvádzam od Josepha Murphyho:

Ako k sebe privolať ideálneho manžela

Už nie ste nič netušiaca žena, ktorá nepozná funkciu svojho podvedomia. Viete, že vo Vašom živote príjme viditeľnú podobu všetko, čo si vpečatíte do podvedomia. Naplňte ho teda živou predstavou tých vlastností a charakterových čŕt, ktorými by mal byť obdarený váš muž.

Nemáte nijaký dôvod na rezignáciu. Vyplatí sa dokonca konať – a to ešte dnes! Sadnite si večer do pohodlného kresla, zatvorte oči, zabudnite na únavu a každodenné starosti, uvoľnite sa a oddajte sa pokojnej atmosfére. Ste úplne pasívna a ochotná vnímať. Potom oslovte svoje podvedomie týmito slovami: „Cítim, ako ku mne prichádza muž, ktorý je úprimný, čestný, lojálny, verný, pokojný, šťastný a bohatý. Všetky tieto vlastnosti si zapisujem hlboko do podvedomia. Kým sa venujem tejto duchovnej úvahe, stanú sa tieto vlastnosti časťou môjho Ja a nadobudnú podobu v mojom podvedomí. Viem, že existuje pevný princíp  príťažlivosti a s dôverou volám teraz muža, ktorý zodpovedá môjmu podvedomému presvedčeniu. Som si celkom istá, že sa uskutoční všetko, v čo verí moje podvedomie. Viem, že môžem prispieť k pokoju a šťastiu toho muža. Máme rovnaké ideály. Chce ma takú, aká som a ani ja ho  nechcem meniť. Budeme spojení pocitom lásky, slobody a vzájomného ocenenia.“

Naučte sa tieto slová tak, že sa ich opakovanie stane vaším pevným zvykom. Zažijete veľkú radosť, lebo do vášho života vstúpi práve ten muž, ktorý bude mať vami vysnívané vlastnosti a charakterové črty. Múdrosť vášho podvedomia vás obidvoch spojí. Rozviňte v sebe to najlepšie, čo môžete ponúknuť: všetku lásku a oddanosť, akej ste schopná. A láska, ktorú dáte, sa vám tisícnásobne vráti.

 Joseph Murphy: Moc nášho podvedomia, Atuell Bratislava, 2004, s.182

Predchádzajúce: 1. krok: Rozhodnite sa   2. krok: Rozlúčte sa so svojimi starými láskami   3. krok: Buďte spriaznenou dušou sama sebe   4. krok: Predstavujte si