Zmeňte svoj život k lepšiemu  

V ebooku Princ na bielom koni existuje! som zhrnula 8 krokov, ktorými som prechádzala, kým som stretla toho pravého muža pre seba.

Keď viete, ako sa rozhodujete (uľahčí  Vám to výber budúceho partnera a cestu k nemu),

keď ste sa  rozlúčili so svojimi starými láskami,

keď ste sama sebou a máte sa rada taká, aká ste, keď ste si naplnili nádrž sebalásky dostatočne doplna, aby ste mali potenciál vytvoriť si rovnocenný vzťah a neočakávate od muža, že Vám nasýti Vaše základné potreby lásky (viac o druhoch lásky a sebaláske nájdete v ebooku Kompas v nás a 10 nádrží lásky),

je čas postúpiť ďalej a dostatočne jasne si uvedomiť a predstaviť, čo chcete:

Čo pre Vás znamená vzťah k mužovi?

Koho chcete po svojom boku?

Aké vlastnosti má mať Váš muž?

Čo s ním chcete zažívať?

Prečo?

Aké vlastnosti máte Vy pre neho?

Čo chcete a môžete poskytnúť Vy jemu?

Po akej rodine túžite?

Ako si predstavujete Vaše spoločné dni?

Čo hodláte so svojím partnerom vytvoriť?

Kde chcete žiť?

párDajte si na odpovede toľko času, koľko potrebujete. Venujte sa týmto otázkam z rôznych uhlov pohľadu. Napríklad - píšte si odpovede, kreslite alebo vytvorte koláž podľa návodu tu >>> , porozprávajte sa s blízkymi ľuďmi. Tým sa budete môcť pozrieť na svoje túžby z odstupu. Keď ich tak budete vnímať, opýtajte sa sama seba: "Naozaj to takto chcem? Prečo?"

Muži o ženách často hovoria: "Nevedia čo chcú a neprestanú, kým to nedosiahnu." 🙂 Ujasnite si sama pre seba, čo je pre Vás v partnerskom vzťahu dôležité.

Pustite fantáziu z uzdy svojho racionálneho rozumu. Predstavujte si rôzne možnosti. Život potom pripraví to najlepšie pre Vás. Dôverujte mu...

Muž, Vaša spriaznená duša, nie je ideálny človek. Je však ideálny  pre Vás.