Už sa Vám nepáči vo Vašej práci?

Neviete ešte čo robiť a ako to zmeniť?

Rozpoznajte svoju pravú cestu

v kurze sebaobjavovania s osobným koučingom

Plán B

alebo

oBjav svoju novú prácu

Viackrát v živote som menila prácu, až som dospela k tej mojej vysnívanej. Viem ako zvládať náročné obdobie životných kríz a zmien, a potom sa tešiť z posunu vpred. Uchrániť sa prílišného stresu z prekvapení, keď život prinesie nový smer.

Dnes robím s radosťou prácu, ktorá ma napĺňa. Je to úžasný pocit, keď ráno vstanem a teším sa, že budem robiť to, čo ma baví. V príjemnom prostredí tvorivo riešim každodenné výzvy. Som s ľuďmi, ktorých mám rada a spolu napredujeme.

Ale nebolo to tak vždy. V niektorých obdobiach som chodila do práce len nasilu. Plniť príkazy šéfov, ktoré som vnímala ako málo zmysluplné, ma nenapĺňalo. Inokedy som cítila, že moje silné stránky nikoho nezaujímajú a že som na nesprávnom mieste. Utešovala som sa, že to nie je také zlé a hľadala som pozitíva, kvôli ktorým mám vydržať tam, kde som.

Počas svojho pracovného života som trikrát dala výpoveď ja a trikrát boli iniciatívni moji nadriadení. Naposledy bola zmena náhla. Nečakala som ju a zažila som náročné obdobie nezamestnanosti. Učila som sa nové veci, hľadala svoje dovtedy neobjavené talenty. Trvalo mi 2 roky, pokým som nadobudla sebaistotu, rozšírila svoju identitu a vytvorila si novú prácu.

Učila som sa celý život na vlastnej koži a zároveň aj veľa študovala. Venovala som stovky hodín univerzitnému štúdiu, rozvojovým kurzom a seminárom, sebavzdelávaniu, literatúre zameranej na poznanie seba a iných, na témy životných kríz a ich riešení. Nesmierne ma baví ísť do hĺbky problému. Viem použiť moderné i tradičné metódy na ceste človeka k jeho vlastnej spokojnosti a úspechu.

Chcem sa o to všetko s Vami podeliť

v kurze sebaobjavovania s osobným koučingom

PLÁN B

alebo

OBJAV SVOJU NOVÚ PRÁCU

Naučím Vás 3 A,

aby ste mohli povedať B...

Ako rozvinúť svoju novú prácu najprv v sebe

Ako súčasne čeliť náročným životným obdobiam

Ako sa lepšie poznať a veriť si

Som Anna Halajová, koučka.

Mojou víziou je moja spokojná klientka - žena, ktorá je sama sebou. Robí to, čo ju baví, priťahuje si do života správnych ľudí a nachádza sa v správnom čase na správnom mieste.

Mojimi talentami a vlastnosťami sú

 • počúvanie a empatia
 • dôveryhodnosť, mlčanlivosť
 • schopnosť vidieť a pomenovať to, prečo človeku veci nefungujú a ukázať ako rešpektovať a oceniť prirodzené smerovanie svojho potenciálu
 • praktické riešenia a kreatívny prístup, ktorý závisí od Vašej konkrétnej situácie
 • veľa viem o duši človeka a rada to budem s Vami  zdieľať

Prečo sa kurzu sebaobjavovania zúčastniť?

 • Urobíte konkrétne kroky pre zmenu svojej situácie a zmiernite tým svoj stres

 • Posvietite si na svoje zámery, túžby a potreby, a tak zorientujete svoje myslenie želaným smerom

 • Dozviete sa o sebe veľa nového, čo okamžite využijete vo svojom živote

 • Popracujete na svojej hodnote a vzťahu k financiám, čo Vás podporí pri vyjednávaní o Vašom finančnom príjme

 • Postavíte si svoju pracovnú stratégiu v súlade so svojím prirodzeným smerovaním

 • Počas individuálnych konzultácií si ujasníte Vašu konkrétnu situáciu, lepšie sa pochopíte a to Vám dá silu napredovať

Čo získate?

 • sebavedomie do Vašich budúcich rozhodnutí
 • alternatívy pre Váš pracovný život v súlade s Vaším prirodzeným potenciálom
 • viac Vašej spokojnosti, podnetov pre úspech a vnútornú rovnováhu

Usporiadate si svoje myslenie novým spôsobom. Posunie Vás to ďalej  »»»»»»»»»

PLÁN B

alebo

OBJAV SVOJU NOVÚ PRÁCU

Príďte na kurz a...

 • ... ušetríte čas a svoje nervy... budete lepšie spávať 🙂
 • ... frustráciu a pocit neúspechu môžete vymeniť za posilnenie, odhodlanie a pokoj v duši
 • ... napriek obavám a neistote, ktoré zmeny do života prinášajú... budete sa vedieť lepšie rozhodovať a zdatnejšie plávať na vlnách Vašich vlastných emócií
 • ... vyhnete sa šoku, keď prídu zmeny zvonka... pripravíte sa na uchopenie príležitosti

Kurz s osobným prístupom je určený najmä pre Vás,

  • ak sa už necítite komfortne vo svojej terajšej práci a zvažujete zmenu, ale ešte celkom neviete akú

  • ak máte zamestnanie, ale beží Vám už v mysli aj iná alternatíva a chcete sa pripraviť na zmenu

  • ak si už svoju novú prácu vytvárate, ale nemáte istotu, či idete správnym smerom

  • ak prácu nemáte a rozhodli ste sa tento stav zmeniť

Nech je Vaše zamestnanie akokoľvek zaujímavé,

nájdite si čas aj na plán B

rozhodovanie

Ako bude individuálny kurz prebiehať?

Kurz je osobným koučingom s podpornými materiálmi v členskej sekcii na internete. Keď do kurzu vstúpite, dostanete prístupové heslo a môžeme začať. Pripravených je pre Vás 8 lekcií. Každý týždeň uvoľňujem obsah jednej lekcie, teda trvá 8 týždňov. Prístup do členskej sekcie Vám zostane na trvalo, takže sa k nemu aj v budúcnosti budete môcť vrátiť.

V prvom týždni sa s Vami spojím, aby sme sa dohodli na spôsobe koučingu, či cez skype, osobne alebo kombinovane. Dohodneme sa na čase, ktorý Vám bude vyhovovať. 10 hodín sa Vám budem venovať osobne s individuálnym prístupom k Vašim špecifickým témam a Vášmu tempu.

Počas kurzu sa budete stále lepšie spoznávať a vnímať ďalšie svoje kroky na Vašej jedinečnej ceste v súlade s Vaším prirodzeným smerovaním.

Kedy a kde?

Miesto a čas si organizujete sama tak, ako Vám to vyhovuje, kde máte prístup na internet. Osobné konzultácie cez skype alebo v Bratislave v Ružinove. Počas prvého týždňa po vstupe do kurzu sa s Vami spojím, aby sme sa dohovorili. Dĺžka kurzu je 8 týždňov, každá lekcia jeden. Plán osobného koučingu je podľa dohody tak, ako Vám to bude termínovo vyhovovať. Celkový čas osobných konzultácií je 10 hodín.

Obsah ôsmich lekcií kurzu sebaobjavovania

 1. Kto som. Môj zámer. Plán A, B, C, D a ako sa zmeniť v živote k lepšiemu.

 2. Môj motivačný vzorec. Životný prúd a kedy som v ňom.

 3. Moje miesto v tíme. Spolupráca a komunikácia. Ako fungujem v projektoch.

 4. Čo viem. Moje talenty a dary. Moja nevyčísliteľná hodnota.

 5. Čo chcem a potrebujem. Moje (tajné) sny a túžby. Asertivita.

 6. Môj úžitok pre iných. Peniaze. Moja finančná hodnota.

 7. Moja stratégia. Moja vnútorná autorita a ako ju počúvať. Emócie a ako v nich plávať.

 8. Prečo, ako, čo, s kým, kedy a kde ... k môjmu úspechu a spokojnosti. Šťastnú cestu.

Počas svojho 27-ročného pracovného života som zdarne niekoľkokrát zvládla zmenu práce. Zažila som 7 začiatkov odznova. Neustálym štúdiom, prácou na sebe a skúsenosťami s klientami som získala vzdelanie a prax v oblasti osobného rozvoja. Využívam tradičné i moderné prístupy k sebapoznaniu, objavovaniu životnej cesty a zvládaniu náročných životných situácií.

Do balíčka PLÁN B alebo OBJAV SVOJU NOVÚ PRÁCU som vybrala to najhodnotnejšie a najefektívnejšie, čo Vám pomôže pripraviť sa na zmenu práce ľahšie a rýchlejšie.

Svoje know-how Vám odovzdávam za malú časť jeho skutočnej hodnoty. Dostanete to najlepšie, čo viem, zabalené v balíčku spolu s individuálnym koučovaním, ušité Vám na mieru. K cvičeniam a pracovným materiálom Vám zostáva trvalý prístup.

V dnešnej dobe plnej zmien a neistôt je kurz ako výborná prevencia pred chrípkou alebo nebodaj horšou chorobou. A nemusíme si hovoriť, že prevencia je vždy finančne výhodnejšia ako samotná liečba.

Cena

celého balíčka Vášho rozvoja je

176 eur

Kurz obsahuje

 • 10 hodín osobne s individuálnym prístupom naživo alebo cez skype
 • 8 lekcií členskej sekcii s cvičeniami a doplňujúcimi materiálmi, ktorú máte k dispozícii cez internet

Garantujem Vašu spokojnosť na 100%

Ak do 14 dní od vstupu do kurzu zistíte, že nechcete pokračovať, máte možnosť bez udania dôvodu ukončiť Vaše vzdelávanie. Vrátim Vám celú sumu späť.

Záleží mi na Vašej spokojnosti na 100%. Ak by Vám prvá konzultácia so mnou nesedela, nemusíte pokračovať a vrátim Vám všetky Vaše investované peniaze.

Za svoju prácu ručím. Som presvedčená, že sa Vám naše spoločné stretnutia budú páčiť a obohatia Vás. Úžitok z nich budete mať v celom budúcom živote.

     Navyše získavate bonusy

 1. motivačné emaily na udržanie návyku a podporu procesu zmien po ukončení ešte 12-krát v hodnote 24 eur

 2. 50% zľavu na 2 ďalšie osobné konzultácie v hodnote 40 eur

Povedali:

Anka  bola prvou, ktorú som s dôverou kontaktovala, keď som vo svojom živote podnikla radikálnu zmenu. Telefonicky spolu konzultujeme každý týždeň. Nové poznanie aplikujem v prvom rade vo svojej rodine, kde je prioritný rozvoj našich detí - malých školákov. Sme zohratejší tím a darí sa nám plynule vylepšovať vzťahy, znižovať napätie, byť naozaj spolu, viac žartovať... Tak si môžem vytvárať čo najvhodnejší priestor na svoju prácu právničky a rodinnej mediátorky. Cítim sa ako na polceste. S uspokojením sa obzerám na kus, ktorý som  v Ankinom sprievode prešla a rada budem pokračovať... Plán B jednoznačne odporúčam!

JUDr. Jana Gálfyová, Banská Bystrica

Anku som požiadala o couchovský rozhovor v čase, keď som premýšľala, ako ďalej nasmerovať svoj život, ako využiť svoj potenciál, ako si zo všetkých možností, ktoré sa mi ponúkajú, vybrať tú správnu. Anka mi kládla v priebehu rozhovoru otázky, ktoré mne samej vôbec nenapadli a naviedla ma tak k novému pohľadu na to, v čom som bola zamotaná. Navrhla mi niekoľko možností a techník, ako sa rozhodnúť a ja som jednu z nich ešte v ten deň vyskúšala a posunula sa v uvažovaní o krok vpred. Hoci sme s Ankou priateľky, jej pôsobenie v priebehu rozhovoru bolo profesionálne a zo smerovania rozhovoru som mala pocit, že Anka vie, čo robí. Veľmi rada odporúčam "stretnutie" s Ankinou profesionalitou a ľudským prístupom všetkým Vám, ktoré sa chcete posunúť o krok vpred a nabrať odvahu na veľké zmeny v živote.

Magdaléna Vaculčiaková, novinárka a cestovateľka

Som Jana Chmúrová, pracovala som v minulosti ako riaditeľka v banke. Chcela som zmeniť prácu, ale nevedela som ako a čo by som mohla robiť iné. Anka mi pomohla nielen koučingom v čase tejto mojej krízy odhaliť, čo skutočne dokážem. Naučila ma pracovať so sebou, objaviť a nahliadať na moje silné a slabé stránky z úplne iného uhla pohľadu. Pomohlo mi to získať späť svoje sebavedomie, objavila som svoj smer a teraz za ním dokážem kráčať. Hurá! Odporúčam všetkým ženám. Ak cítite, že to, čo robíte, nie je to pravé orechové, nasledujte svoj pocit. Prihláste sa k Anke na individuálne konzultácie alebo workshop. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať - je to tá najlepšia investícia, ktorú môžete pre Vašu kariéru urobiť.

Jana Chmúrová

Zmeňte aj Vy svoj život k lepšiemu!

Možno si myslíte, že...

... to nie je v súčasnej práci také zlé, hlavne že máte prácu a ešte nie je čas na zmenu...

Vedzte, že každá zmena sa deje postupne, aj keď sa nám zdá, že je to naraz. To naraz je len poslednou kvapkou v pohári, ktorý sa preplnil. Čo budete robiť, keď Váš pohár pretečie? Máte o tom konkrétnu predstavu?

... nemáte čas chodiť pravidelne na stretnutia...

Stretnutia naživo alebo cez skype si naplánujeme podľa Vášho časového rozvrhu a vzájomnej dohody. Individuálnu prácu si robíte v čase a na mieste, ktoré Vám vyhovuje. Materiály a podnety Vám zostanú natrvalo. Zmyslom je sústrediť pozornosť na objavovanie novej práce najskôr v sebe. Mám skúsenosti, že s podporou sa človek dokáže efektívnejšie a dlhodobejšie zamerať na riešenie. Vytváranie novej práce je dlhší vnútorný proces.

V prípade ďalších otázok alebo potreby ma kontaktujte na +421 905 519 723 alebo anna@annahalajova.sk

Teším sa na stretnutie s Vami!

Anka