Opýtajte sa kariet alebo Keď symboly pomáhajú

Tarotove kartyMožno práve pred chvíľou, keď ste začali čítať tieto riadky, Vám bežala mysľou Vaša otázka, na ktorú hľadáte odpoveď… Možno sa vo Vašom živote niečo mení, ale ešte sa to v realite neprejavilo… Možno máte tušenie, ale nie celkom istotu…

Tarotove karty obsahujú udalosti, ktoré môže človek v živote zažiť. Ukazujú poznanie ľudskej duše. Vidíme v nich veľa symbolov, ktoré rezonujú s našim vnútrom. To, čo prežívame vo svojom vnútri,  či už vedome alebo nie, prejavuje sa nám navonok. Prichádzajú nám do cesty udalosti, ktoré potrebujeme zvládnuť.

Tým, že si položíme otázku a z balíčka vyberieme pár kariet, získame obraz nášho aktuálneho vnútra. Zázračne funguje synchronicita.

Karty Vám ukážu Vaše zdroje, z ktorých môžete pri Vašej situácii čerpať a vývoj, kam smerujete v súvislosti s Vašou otázkou. Nepoviem Vám čo sa kedy stane. Zameriavam sa na to, čo si máte uvedomiť v súvislosti s Vašou otázkou.  Karty k Vám prehovoria v reči symbolov, ktoré Vám pomenujem a vysvetlím. Získate nové informácie, ktoré Vám môžu byť užitočné, viac uvedomenia do svojho života.

***

Ak sa chcete opýtať kariet, objednajte si výklad tu >>>

***

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.