Modlitba

Dnes ráno som sa cítila bezradne. V takých prípadoch mi veľmi pomáha automatické písanie, napísať 3 ranné stránky. Dám na papier všetko, čo mi príde na um. Aj slová, ktoré by som nevyslovila. Pomáha mi to vyčistiť si myseľ.

Keď sa moje pero kĺzalo asi v polovici, silne som cítila, že mám siahnuť po knihe Ako získať, čo chcete, ako si vážiť, čo máte od Johna Graya. V súčasnosti trénujem svoju spontánnosť, a tak som to urobila hneď (Vy to môžete mať so spontánnosťou inak…). Namiesto Graya som mimovoľne siahla hneď vedľa. Zdravé sebavedomie od Josepha Murphyho. Intuitívne som otvorila na strane 90. Jeho slová ma inšpirovali napísať si modlitbu na dnešný deň:

modlitba - východ slnka nad horami ako metaforaNekonečný duch a Vesmír prebýva vo mne. Som jeho súčasťou a aj cezo mňa sa prejavuje. Odovzdávam sa. Som súčasťou nekonečnej energie, ktorá tvorí Vesmír. Som uvoľnená a viem, že duchovné vedomie a vedenie znamená pokoj a život.

Tak, ako si viem predstaviť, že plávam vo vode a dýcham neviditeľný vzduch, tak si predstavujem, ako som súčasťou nekonečne šíreho ducha, jeho energie a foriem. Narodila som sa, aby moja duša zažila život, ktorý je užitočný a naplnený. Prišla som na svet cez mojich rodičov, aby som realizovala svoje poslanie. Moja tichá intuícia ma vedie. Som telo a zároveň duch. Som súčasťou Vesmíru a aj jeho zmyslom. Nekonečno sa nachádza vo mne. Je to nekonečná láska, inteligencia, večný život, úžasná pravda, absolútna moc a dokonalá harmónia v jednom. Žiada sa mi to zopakovať. Boh je bezhraničná láska, nekonečná inteligencia, večný život, úžasná pravda, absolútna moc a dokonalá harmónia v jednom. Nekonečná inteligencia reaguje na moje myšlienky.

Tento druh modlitby vedie k úplnému uvoľneniu a upokojuje môjho ducha. Keď sa nachádzam v tomto uvoľnenom stave, uvažujem nad tým, čím som a chcem byť, ako sa prejavujem, čo chcem zažiť, čo mať. Všetko podlieha zmene a premenám. Som súčasťou Božieho prúdu a bytia. Vesmír reaguje na moje myšlienky.

Boh ma teraz vedie. V mojom živote vládnu správne činy. Som majsterkou svojej duše. Som zodpovedná za moju ríšu predstáv, za myšlienky, pocity, emócie a reakcie. Som kráľovnou v mojej ríši predstáv. Moju dušu napĺňa Božia láska. Ďakujem.

Teraz som sa upokojila a to je stav, keď si môžem predstaviť želanú budúcnosť. Som… mám… zažívam… môžem…

Kým chcete byť, čo chcete mať a zažiť Vy?mandala

Ak máte chuť lúskať svoje pravé túžby v kruhu spriaznených žien, pozývame Vás na Ženské chvíle, sobotňajšiu tvorivú dielňu, spoločné ladenie na rok 2017 >>>

P.S.: Čo mi odkazuje Grayova kniha? Na strane 99 čítam:

„Keď sa srdce a myseľ otvoria a spoja s prúdom energie, nastane vhodný okamih, aby ste si uvedomili, že ste schopní naplánovať si nasledujúci deň. Keby ste prišli do reštaurácie a nič by ste si neobjednali, nepriniesli by vám nijaké jedlo. A to isté platí pre využite tejto energie – najskôr si musíte uvedomiť svoje vnútorné túžby a zámery.“

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na povinné pole.