... koniec je nový začiatok...  

Dobrý deň,

vystúpili ste z davu prizerajúcich sa ľudí a kráčate cestou vyjadrenia svojej kreativity. Som presvedčená, že sme sa narodili, aby sme niečo užitočné so svojím životom urobili. Nemôžem Vám povedať čo a ako máte robiť. Je to výsostne Vaša cesta. Môžem Vás však na chvíľu sprevádzať.

Čím Vám môžem byť užitočná?

  • keď si potrebujete vyjasniť svoje prečo, ako, čo... vytvoriť stratégiu, môžem Vám byť empatickou poslucháčkou a inšpirátorkou
  • keď sa Váš zámer či projekt rodí na svet, môžem Vás zmenou sprevádzať ako pôrodníčka
  • keď začínate písať články a ebooky, môžem Vám byť redaktorkou a konštruktívnou kritičkou
  • keď potrebujete vniesť do Vášho projektu disciplínu a efektívnosť, môžem byť pre Vás jej strážkyňou
  • keď chcete vedieť, čo vo Vašom živote či projekte nie je funkčné, môžem byť analytičkou
Logo SmartSelling Partner

Som certifikovaná SmartPartnerka spoločnosti SmartSelling, a.s. Brno

Po štátniciach zo vzdelávania dospelých a zamestnaní koučky v banke som sa pripravovala na prácu konzultantky osobného rozvoja na voľnej nohe. Bol rok 2012. Chcela som sa prezentovať na internete, a tak som privítala vzdelávanie Davida Kirša. Vtedy som ešte netušila, že je to aj o online podnikaní. Veľa som sa učila aj na vlastných chybách, získavala prehľad na trhu, písala som a tvorila svoju webku, nové projekty. V roku 2015 som ako SmartKoučka v EmailAcademy sprevádzala mojich prvých SmartĽudí. Potom som bola certifikovaná ako SmartPartnerka.

Rada odovzdám svoje praktické skúsenosti a poznatky aj Vám.

Ako môžeme spolupracovať?

Mám skúsenosť, že 3 hodiny konzultácií je dobrý čas na to, aby ste v mojom sprievode urobili kus viditeľnej práce a zrealizovali Váš dielčí projekt. Osvedčil sa skype alebo telefonický kontakt.

Na prvom stretnutí sa porozprávame o Vašom zámere, časovom rámci a ako si našu spoluprácu predstavujete. Potom zámer budete realizovať a ja Vám budem nápomocná. V závere zhodnotíme Váš dielčí projekt a našu spoluprácu. Čas si môžete rozdeliť podľa Vašich potrieb a vzájomnej dohody. Môže to byť napríklad 6 polhodín, 4 x 45 minút alebo aj inak.

Cena za 3 hodiny osobnej skype konzultácie je 72 eur. Zahŕňa 3 hodiny čistého času rozhovoru, moju prípravu na stretnutia a emailovú komunikáciu s cieľom dotiahnuť dohovorený zámer do zdarného konca.

Ak si želáte len kratšiu konzultáciu, hodinová sadzba za skype konzultáciu je 36 eur.

Ak by ste potrebovali osobnú konzultáciu naživo, dohodneme sa individuálne podľa jej miesta.

Čo ocenili moji SmartKlienti

cenné nápady na vylepšenie cesty zákazníka a stránok

praktické rady, charizma, ochota

ženský pohľad na vec, podpora, ochota, príjemná komunikacia

ochotu řešit i věci mimo téma

ústretovosť

veľkú empatiu

lidský pohled na věc

chápající přístup

Otevřenost, networking - doporučení dalších unikátních projektů, neskutečnou vnímavost v komunikaci podpořenou sametovým hlasem :o)....balzám na duši! Děkuji moc za podporu! těším se na osobní setkání na některých z akcí Email Academy.

Dobrý odhad, rozbor problému a i návrh řešení (v mém případě poznala, že nutno probrat i několikrát než mi "docvakne"). Celkově příjemná a užitečná konverzace. Nelituji finančních prostředků, které jsem za kouče dala.

Teším sa na stretnutie s Vami! Do videnia, do počutia, do čítania 🙂

Anna Halajová